Samsung Tab 3 urgjent shitet/nderrohet

Shitet nga: qend 26 Sht 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
shitet ne gjendje te rregullt , shkaku se spe perdor kerkush qmimi 90 fix urgjent sot dhe neser , eshte 7inch 1gb ram 8gb memorie me mundsi shtimi kush osht i interesum me tem shkrun mimell nwhatsapp e viber +38649602758
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim