Tableti lenovo

Shitet nga: Islam 14 Nën 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
Tableti eshte ne gjendje te rregull ka procesorin dual core 1.3 RAM 2gb memory 8 gb plus vend per memory card gjithashtu me te vjen edhe mbushsi ka te instaluar edhe nje program qe mund ti ndiqni kanalet shqip dhe super sportat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim