iPad mini 2

Shitet nga: Merlin 26 Jan 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
iPad eshte i ri dhe i koduar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim