shes inventarin per Play Station 2&3

Shitet nga: soni 26 Shk 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR   7 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
shes inventarin
9 tv 42 inc me 9 sony PS3 multiman edhe 4 tv 32inc me 4 PS2 plus nje sony 2 rezerv,inventarit i bashkangjiten frigoriferi,shanku,reklamat,dhe disa ulse shtes...Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim