Tablete acer si ne foto engjajshme

Shitet nga: mentor 17 Nën 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
Prodhuesi: Acer
Modeli: Iconia
shes tableten acer gjendje te mir dhe e rujtne me qamt tveten dhe adapter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim