Apple iPod nano 16Gb 7generation grey

Shitet nga: Faton 05 Sht 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
ipod osht i sapo ardhun nga jasht i mir dhe ne gjendje te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim