Blej Ipad 3 ose Ipad 4 me 32 ose me shume Gb

Shitet nga: Noli 19 Pri 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
Pershendetje,
Kam ne perdorim nje Ipad 2 16 Gb, i bardhe, me shenja minore te perdorimit,por jam i interesuar ta marr nje me te ri me me shume hapesire,PRANDAJ, kush eshte i interesuar per ta shitur nje lloj ipad te cekur si me larte, une propozoj NDERRIM ME IPAD 2 16 Gb dhe nje shtese te parave sa e keni cmimin ( ipadit tim ja japi vleren 190 euro,dhe diferencen e cmimit tuaj jua jap ne kesh)
me kontaktoni
gjithe te mirat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim