Internet caffe dhe bilardo

Shitet nga: xxxxxxxxxx 19 Mar 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
Internet caffe dhe bilardo 10 kompjuter komplet vin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim