Ipad 2

Shitet nga: Ipad 2 28 Jan 02:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
Shitet ipad 2 ngjyra e zeze 32 gb, siq shihet ne foto ka te thyer xhamin dhe wifi nuk i ben, mund ta riparoni dhe ta ktheni ne gjendje perfekte me 30 euro.
Qmimi: 70 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim