Ipad air 2 ipad air ipad mini 4 ipad mini 2 ipod

Shitet nga: XXXX 22 Tet 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
Shes te gjitha llojeve te ipadeve dhe ipodave te interesuarit le te lajmerohen ne numrin 045249249 ose ne viber +37745397973 per qmime tregoj kur thirrni,te gjitha produktet jan te ri ne paket ta pahapura,dhe mund te zgjedhni ngjyren dhe sa gb e doni....kam edhe nje ipad 4 te perdorur te zi 16 gb 280€ dhe nje iphone 5 te zi 16gb 220€ por mund edhe te mirremi vesh flm...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim