Ipad air 2 nje te zi dhe nje gold npaket

Shitet nga: Xxxx 22 Tet 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
Shes dy ipad air 2 njani osht i zi tjetri osht gold jan te rinj npaket dhe jan 16 gb
Viber +37745397973
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim