Ipad iphone

Shitet nga: Ipad 06 Shk 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   170 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
She's ni ipad mini iphon 4 s dhe një ipod ipadi kah ekranin e krisur por punon ipod punon perfekt 4s nuk dhezet të gjitha ipadi 16 g ipod 4g iphon 4s 32 g mundeni mem kontaktuan në viber 0041766993798
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim