Ipad

Shitet nga: Lorenti 10 Jan 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
Shitet Ipad me 64GB ne gjendje te mire, dhe shume pake i perdorur.

Cmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim