Kompjutere, PC - ndrrim I mundshem

Shitet nga: Internet Cafe 21 Nën 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
Internet cafe / Call Center

Kemi mundesi edhe ti instalojm per perdorim si internet qender ose per Call Center te gatshme.

Shiten edhe ndaras pa kompjuter vetem tavolinat a po garriget, kabblot e rejtetit e te rrymes komplet

1) 2 Kompjuterë kompletë
2) 1 Router
3) 3 Switch 24 Porta 12 Euro copa
4) 1 Skaner 50
5) 1 Printer
6) 10 Tavolina dhe karrika.

Mundesi ndrrimi me ndonje gje me vlere, shifi edhe shpalljet tjera duke kerkuar me: 044609144


Per me shume info:


049609144(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim