Kompjuterin pentium3 LG plazma dhe tavolinen E k..

Shitet nga: lavdrim 11 Mar 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
Shes kompjuterin komplet pentium 3 LG plazma eshte i perdort qmimi 60E dhe shes tavolinen e kompjuterit 10E
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim