LENOVO PC dhe HP ekran 21" tastier maus

Shitet nga: ujkan 25 Pri 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
Shitet PC Lenovo 2gb ram memory card CPU 3.0 Core 2 duo HDD 160 gb Ekrani HP 21" Tastierë dhe maus Sistemi operativ : Windows 7
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim