LG TABLET

Shitet nga: al44 02 Shk 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
Shes Tablet LG ne gjendje te rregullt pas asnje defekt... muni me mar me provu...cmimi 75 euro,
info wiber dhe whatsap +381637519095
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim