Lojra fati APEX ADMIRAL multi gaminator (aparate..

Shitet nga: ADMIRAL APEX 18 Qer 01:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
Përshkrim i sendit
Shesim LOJRA FATI ”Admiral Apex”

OKAZION!!! Shesim kompjutera per lojra fati Admiral Apex te cfare do lloji qe kerkoni me cmimet me te lira OKAZION
Duke filluar nga gaminatoret e vegjel koka banaku me kasa hekuri (origjinale),

Admiral me 2 ekrane 10lojesh me skeda GAMES 4 YOU MultiGaminator cobra ORIGJINALE
Skedat me garanci !!

me garancine e mbajtes nga skeda te %,

APEX MULTI MAGIC me mundesi instalimi edhe te lojrave te fundit te APEX multi magic clasic vlt po ashtu kemi dhe skeda qe shiten dhe vec
Aparatet jane te reja me cdo aksesore te rinj!SKEDA ME GARANCI MAKSIMALE

Marim persiper servisin e kompjuterit tuaj, si dhe shesim skeda , Te Kuqe, Te Verdhe & Jeshile !

Mund tju ofrojme cdo gje ne lidhje me lojrat e fatit!

*Cmimet me te lira*

Cel. : +355699466355
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim