Monitor (kompjuter), kauqa, televizor, tavolin, ..

Shitet nga: fetije 15 Mar 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
Shes monitor shum pak te perdorur 15 €, televizor 15€, tre kauqa 20€, 20€per nje kauq,total tre kauqa 60€, nje trepezari 10€ Dhe nje dollap 7€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim