Monitor hp dhe compaq

Shitet nga: Amir 12 Mar 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
Shes 2 monitora hp dhe compaq ne gjendje te rregullt me paisje te veta dhe shume pak i perdorur pe me shume informata kontaktoni ne numrin 045404374
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim