PC+TV+RADIO TE GJITHA NE NJE VEND

Shitet nga: MEDION 20 Mar 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR   380 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
shes ket pc e cila ka edhe tv dhe radion te intergrume
pc eshte pothuajse e re shum pak e perdorur
tastatur,maus pa kabull taskkrim
pc n mund ta perdoreni edhe pa tastatur dhe pa maus vetem me gisht
per me shum informata shih fotografite


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim