Printer paperdor me ngjyra ose bardh e zi kom..

Shitet nga: printer 28 Krr 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
shes printerin me ngjyra ose bardh e zi printeri asht sa gjysa e laptopit dhe komplet qmimi -45-euro per ma shum ne tel -049-338-936
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim