Proffesional pc format

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pc fix 01 Pri 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
Bejme formatizimin e kompjutereve me license prej te gjitha llojeve te "windows"
Garancion deri ne 5 muaj, qmimi eshte i arsyeshem dhe ne te perfshihen 4 programe sipas deshires
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim