SHES URGJENT 1 KOMPJUTER 3.3Ghz 4 GB RAM INTEL ..

Shitet nga: Vigan 03 Qer 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
Shes 1 kompjuter me te gjitha paisjet .
Përformancat e kompjuterit janë:

Motherboard : MSI
RAM: 4GB RAM
CPU : 3.3 Ghz INTEL CORE i3 processor
HDD : 300 GB
KARTEL GRAFIKE : ATI 1.6GB
Monitori : ASUS 17 Inch
Tastatur + Mouse : Të thjeshta
PC-ja ështe i përdorur 50-100 or d.m.th o si mu kon i ri nuk ka kurgjo të ndrrume .
Qmimi për Pc është : 240 Euro


Pres blerës serioz dhe të interesuarit kontaktoni përmes emal-it ose numrit të telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim