Samsung Galaxy TAB 2. 7.0inch Me SIM 8Gb

Shitet nga: Samsung TAB 2 05 Jan 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
Shitet Samsung Galaxy TAB 2 7.0inch. Me Sim Kartel 8Gb memorie + SD Card. 3G Network Wi-Fi etj etj. Ne gjendje te rregullt dhe shum i rujten.

INFO: 049/ 525 - 552 & 045/ 552 - 433
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim