Samsung Galaxy Tab A

Shitet nga: Alp Isufi 24 Nën 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
Samsung Galaxy Tab A
Eshte Ne Gjendje te Mir
I Rujtur Para Dhe Mbrapa
I Perdorur vetem 2 jav
Shitet Urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim