Samsung Tab 2 10

Shitet nga: Rexha 22 Gsh 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
Ndrroj Samsung Tab 2 10.1" shume i ruajtun me xbox 360 ose ps3 slim.

Tableti vjen edhe me fotrolle dhe paktim te vetin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim