Samsung Tab 3

Shitet nga: Vis 03 Tet 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
- Samsung Galaxy Tab 3: 7.0 inch me rezolucion 600x1024 pixels, Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9, 1GB RAM, 3.15MP 2048x1536 pixels kamera, 720p video, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, tableti eshte plotesisht funksional dhe i ruajtur. Eshte blere para nje viti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim