Samsung Tab3

Shitet nga: Egzon 08 Dhj 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
Është po sa i ardhur nga gjermani osht shumm i rujtur 16Gb Made by Samsung i garantura qe punon mir per me shumm kontaktoni numrin me lart dhe do te ju tregojm me detaisht!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim