Samsung Tablet E

Shitet nga: Banesat Cilsore Royal 13 Shk 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
Shes Samsung Tabletin E me 3G. Me te gjitha specifikat me te mira. 4 berthama apo Quad Core 1.3 Mhz dhe me 1.5 Gig RAM. I prodhuar ne muajin Korrik 2015. 9.6 incha i bardh, ne gjendje perfekte i paperdort, akoma eshte ne paketen e vet origjinale. Ka degjueset origjinal te samsungut dhe adapterin e rrymes. Perdoret edhe si telefon, mund te beni thirrje direkt ne vala /ipko dhe me viber. I bler ne Angli. Qmimi ne treg eshte mbi 300 euro, un e shes per 250 euro cmimi pak i negociushem. Shiqo foto per me shume.
Kontaktoni ne 044 261 511 /049783095 ose ne email.

Me respekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim