Servis i Musave Microsoft

Shitet nga: Internet BESI NET 1 24 Nën 01:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
Servisojm mausa microsoft 1.1 origjinal
Si tastet rrota kablla dhe defekte tjera
Qmimi per cop sipas marrveshjes.

si dhe blej mausa te prisht me defekte

mausa mikrosoft.
mikrosoft

Rr.Eqrem Qabej Perball Fakultetit Filologjik
Ne Kompleksin Lesna Kati i 2
Internet caffe " Besi Net 1 "
Viber +37745 60 39 96
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim