Shes tableten iPad 64gb pej Apple, ngjendje tmir.

Shitet nga: Rraha 25 Sht 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
Tableta o gjendje tmir, me kartele 3G dhe wifi.

iPadi nuk eshte i grrithte ose me pas naj defekt tjeter.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim