Shitet ose nrrohet TABLETI Vivax

Shitet nga: Biti 19 Dhj 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
Shes tabletin VIVAX, 8 inq. i ardhur nga Zvicrra. Tableti eshte i ri i pa perdorur vetem qa esht testue punon shum mir dhe esht shum i shpejt.,ka edhe tastaturen me shkrue ma let
Tableti funksionon edhe si telefon me qdo kartel, po ashtu edhe me 3G. ka kapacitet prej 16 giga ka dy kamera para. dhe mrapa 5mp,baj nrrim ose me tel.samsung 4s mini me 1ose 2 sim kartelaose huawei p7 mini .kush esht i interesuar mund te lajmrohet ne tel.edhe wiber,ose edhe ne imell:m.hazir@hotmail.com.qmimi me marveshtje .flm per mirkuptim.>vrejtje fotot jan origjinal por nuk jan te pasterta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim