Sony playstation 3

Shitet nga: guri 09 Shk 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
Shes 3 copa sony playstation jan pak te perdorur por jan ne paket gjithashtu jan me cd dhe me nga 2 gjostika te gjitha jan origjinale po ashtu qmimi per cop esht (190) nese mirren tre sonat(560) vin se bashku 4 cd dhe nje sony 2 gratis me hardisk flm shum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim