Tablet - Samsung Galaxy Tab 4 / 7.0 -16gb

Shitet nga: alban 02 Shk 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
Shitet tableti Samsung Galaxy Tab 4 7.0 ngjyra e zeze i ardhun nga amerika i perdorun 1 muj si i ri pa asnje gervishje ka folin ne ekran i pershtatshem per femije per lojra te ndryshme po ashtu edhe per te rritur per filma , skype , viber , facebook e te gjitha applikacionet tjera , tableti ka 16 giga memorje plus mundsi shtimi me meory card , ka 1.5 giga ram , processor 1.2 quadcore snpadragon 410 , 2 kamera prapa dhe para , si dhe ka sistemim e fundit android Lollipop 5.1.1 .
Shkruani edhe ne viber +37744812143
Verejtje : Ndrrime nuk bejme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim