Tablet 60 euro gjendje perfecte

Shitet nga: driton 03 Nën 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
tableti osht ne gjendje te mir osht i rujtun pak i perdorur nuk ka grritha ka skype facebook camer para dhe mund te instalohen programe te tjera per me shum info kontakto nr viber +38649676150 mundesi ndrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim