Tablet 60 euro

Shitet nga: driton 05 Nën 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
shes tabletin ne gjendje te rregullt tableti punon mir shpejt ka camer para skype facebook viber whatssap te gjitha programet mund ti instaloni ne te per me shum info kontakto nr dhe viber +38649676150
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim