Tablet Acer Acer SHum lir

Shitet nga: Acer 07 Mar 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
shitet tableti acer eshte shum pak i perdorur punon shum mir dhe eshte shu i leht ka shum opsione me shum se galaxy apo iphone per me shum info na kontaktoni ne nr tel:044 983 090 mundeni edhe ne viber ne kete numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim