Tablet Nextbook

Shitet nga: Ismail 02 Nën 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
Shitet Tableti Nextbook ne Prishtine ai vjen bashk me nje fotrolle , me memory card 2 gb , me adapter dhe gjithashtu ai ka foline per ekran.
Tableti eshte ne gjendje te mire nuk ka grrithma ne ekran vetem ka nje problem duhet mbajtur ne rryme sepse nese e heq nga adapteri ndalet.
Ai ka vetem kamere perpara.
Te interesuarit te therrasin ne numrin 049 274 545 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim