Tablet i ri 7 inch WIFI+SIM card 3G

Shitet nga: Ardi 29 Gsh 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
Përshkrimi:
Tablete eshte blere 3 dite ma heret dhe posedon nje vit garancion.
Tableti perkrah sim karten dhe rrejtin 3g, wifi, bluetooth, madhesia e ekranit 7", baterin 4100mha qe e mban deri ne 15 ore pune etj
Tableti eshte ideal per lexim, per shikim te filmave, per shfeltim te internetit etj.

Per me teper specifikacionet shihni ketu http://m.gsmarena.com/huawei_mediapad_7_youth2-5981.php

Cdo gje eshte ne gjendje te perkryer.

Arsye e shitjes ezhte sepse me eshte leshuar viza e me duhen para

Mund te kontaktoni ne viber ne +37744381431 Shitet urgjent vetem me para te gatshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim