Tablet

Shitet nga: xxxxxxx 01 Mar 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
Shes ket tablet dhezet ekrani i bon po veq behanen qe e ka se ju ka domtu taqi
dhe nuk funksion tash taqi dhe ekrani qe kq kris eshes 30€ ose ndrrim me naj telefon kontakti vetem me sms ju pergjigjem un ju flm ne tel045544650ose ne imel faton_vl@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim