Tablet

Shitet nga: Ardit 14 Nën 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
shes tableten firma eshte foxsky ka 8 mgb memory camer mbrapa dhe para versionin android si te samsungave eshte ne gjendje te rregullt shum pak e perdorun 1 jav i bejn te gjitha aplikacionit mund tja instalosh edhe viberin me fol lojra te ndryshme ka kabell per pc, adapter mbushjeje, sd card-gratis, arsyja pse pe shes osht se spom vyn spe perdori kurr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim