Tableta Reeder A8i 16GB

Shitet nga: Xhevat 12 Nën 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
Tableta eshte e prodhuar ne turqi dhe eshte 100% origjinale,ka vetem dy dit qe eshte e perderorur.Eshte 8 inch kameren mbrapa ka 5.0 MP perpara 2.0 ka 16 GB ,ka bluetooth dhe shume gjera te tjera te dobishme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim