Tablete acer shum e rujtne si e re

Shitet nga: Mentor 18 Tet 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
Shes tablet acer shum emir dhe erujtne si e re uardh prej gjermanie me qamt tilkures dhe adapter shum gjendje te mir kjo osht qe shihet ne foto fotot orgjnale tina .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim