Tableti nextbook 7

Shitet nga: ariton 06 Nën 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
shitet tableti nextbook 7 inch
dual core 1.5 ghz 1 GB RAM 8 GB android os 4.1.1
touchin e ka te krisur dhe i punon vetem nje pjes e vogel ne fund por touchi i kushton 15 euro
punon shum mir osht shum i shpejt
kontaktoni ne viber
+37745326609
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim