Tabletin BE

Shitet nga: Valdon 17 Nën 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
Shes tabletin 90 euro
Ka vend per 2 sim kartela
Ka 2 kamera para dhe mbrapa
Ka vend per SD card
Esht Android mundesh mi instalu : Viber, WhatsApp , Facebook etj
Esht vetem 1 muaj i perdorur ka ardh nga gjermania.
Esht me kuti dhe te gjitha paisjet e tabletit.

Viber. +37744744078
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim