iPad mini & Samsung tab 3 8"

Shitet nga: tablet 12 Nën 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
iPad mini esht i ri dhe i paperdorun 250E

Samsung Tab 3 8" eshte pak i perdorun, esht ne gjendje te shkeqyer 120E
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim