trekstor pc tablet dy kamera

Shitet nga: arsim 04 Sht 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
trekstor pc tablet shu e rujtne sa ka ardh nga jasht ndrrim me iphone dhe me qka me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim