2 psp

Shitet nga: ron qerimi 20 Dhj 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
shiten 2 psp , plus 2 adaptera dhe 6 cd jan te ardhura nga austria , mund te kontaktoi ne viber +37745222086 ose ne val 045 203 - 115 ose ne email : ultrasgegiplisat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim