GTA 4 , Call of Duty per XBOX 360

Shitet nga: Erjon 06 Mar 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes lojerat gta 4 - 15 euro
Dhe Call of Duty World at War - 10 euro
Lojrat jan ne gjendje shume te mire nuk jan shum trperdorura etj.

Per me shum mund te na kontaktoni ne viber +37745407383

GTA IV (XBOX 360)
CALL OF DUTY WAW (XBOX 360)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim